Act of War: DA i HT cz.2

Posted: 25/10/2010 in Gry Strategiczne

Act of War (HT) – pliki.

– MAPY –

1/ Chyba wszystkie dostępne mapy do AoW (do DA i do HT) były wymienione i dostępne do pobrania na AOWMaps.net. Niestety obecnie pod tym adresem nie można znaleźć nic związanego z AoW. Na szczęście zanim zawartość tej strony zniknęła zdążyłem pobrać 56 map do HT (przeznaczonych dla 2, 4, 6 i 8 graczy, ok 90% wszystkich map). Obecnie chętni mogą pobrać sporo map z actofwar.info, poszukać innych na innych stronach lub zgłosić się do mnie po brakujące z tych 56.

2/ W niektórych modach można znaleźć kilka jeszcze innych map. Nie ma ich za dużo i przeważnie są to mapy przeznaczone do walki na morzu.

3/ Jeśli ktoś ma dużo czasu to może sam tworzyć mapy w dołączonym edytorze.– MODY –

A raczej mini-mody. Wprowadzają one różne usprawnienia i modyfikacje do gry, próżno szukać w nich nowych jednostek. Modów jest 6 i razem zajmują ok 46 MB. Na szczęście wszystkie one są cały czas dostępne i można pobrać je z actofwar.info.

Pozostałe PLIKI –

Właściwie przydatny jest tylko wspomniany wcześniej nieoficjalny  „Javelin fix„. Co prawda można natknąć się jeszcze na act of war high treason patch 1b ale jest on już zawarty w Złotej Edycji. „Javelin fix” można znaleźć TUTAJ (żeby pobrać nie trzeba się rejestrować). Żeby go „zainstalować” należy spakowane pliki „DataL” i „DataL2” wrzucić do folderu z grą (podmienić takie same co się tam znajdują). Jedynym skutkiem ubocznym tego pliku jest to że zmienia język w grze na angielski ale to mała cena za możliwość pełnego korzystania z AoW.

tworzenie map

(specjalnie dla osoby, która szuka tutaj takiej informacji)

Ten LINK doprowadzi ciebie do tutoriala edytora map. Jeśli stworzysz jakąś fajną mapkę to daj znać.

[Następny wpis tej kategorii to „Alliance: Future Combat”]

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s