Cliff Garnett – książki

Posted: 13/02/2011 in Książki Militarne

W Polsce wydano 6 z 11 książek tego autora.

Z cyklu „T.A.L.O.N. Force” (do całości brakuje 5 książek).

1. „Grom” / „Thunderbolt” (2000)

2000, Amber, ~192 strony

„Talon Force to elitarna jednostka amerykańskich sił specjalnych, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i znakomicie wyszkolona. Jeden z oddziałów otrzymuje zadanie na Dalekim Wschodzie. Terroryści opanowali ośrodek badawczy w pobliżu Władywostoku, gdzie prowadzono prace nad nową bronią biologiczną. Światu grozi niewyobrażalna katastrofa. Życie milionów ludzi jest w rękach siedmiu amerykańskich komandosów…”

2. „Reaktor” / „Meltdown” (2000)

2001, Amber, ~174 strony

„Kuba. Elektrownia atomowa jest celem ataku fanatycznych terrorystów. Jeśli przeprowadzą swój szaleńczy plan, południowe wybrzeże Stanów Zjednoczonych stanie się strefą śmierci…
Jakakolwiek akcja na Kubie wydaje się samobójstwem. Ale superjednostka TALON Force została stworzona właśnie do takich zadań. I tylko jej komandosi mogą ocalić Amerykę przed nuklearną zagładą.”

3. „Tajna broń” / „Secret Weapon” (2000)

2001, Amber, ~159 stron

„Katastrofa amerykańskiego F-16 nad iracką strefą zakazu lotów. Pilotowi udaje się katapultować. Nie wiadomo, co spowodowało awarię wszystkich systemów pokładowych. Odpowiedź jest przerażająca. Komandosi z TALON Force muszą przeszkadzać szaleńczym planom fanatyka wymierzonym w Amerykę. I odnaleźć na irackiej pustyni pilota, zanim znajdą go bezwzględni terroryści…”

4. „Wyspa śmierci” / „Zulu Plus Ten” (2000)

2001, Amber, ~151 stron

„Guam. Znikają japońskie nastolatki, spędzające tu wakacje. Wszystkie pochodzą z zamożnych, wpływowych rodzin. I wszystkie giną bez śladu. Władze wyspy są bezradne. Wywiad japońskie nie jest w stanie wytropić porywaczy. To zadanie dla TALON Force. Amerykańscy superkomandosi muszą odnaleźć zaginione dziewczynki i ocalić świat przed rodzącą się na Wschodzie nową potęgą…”

5. „Piekielna burza” / „Hellstorm” (2000)

2001, Amber, ~151 stron

„Eksplozja w tokijskim metrze. Giną setki ludzi zatrutych zabójczym gazem. Terroryści zapowiadają, że następnym celem będzie ambasada USA. Na Daleki Wschód wysłana zostaje jednostka TALON Force. Superkomandosi muszą rozpracować chińską triadę i wygrać wyścig z czasem, by zapobiec apokalipsie, która nadciąga nad Amerykę…”

6. „Operacja „Ogień morski”” / „Sea Fire” (2001)

2002, Amber, ~150 stron

„Brytyjsko – rosyjskie manewry u wybrzeży Irlandii. IRA porywa rosyjski atomowy okręt podwodny. Terroryści znają kody uzbrajające głowice nuklearne. Za wszelką cenę trzeba odzyskać okręt. Komandosi Talon Force muszą dostać się na pokład i rozbroić terrorystów, zanim zdążą odpalić pociski…”

[Następny wpis tej kategorii to „David Hagberg – info + książki”]

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s