Command & Conquer: Generals 2!

Posted: 11/12/2011 in ELINT

Bardzo dobra wiadomość – bardzo udana strategia z 2003 roku doczeka się drugiej odsłony.

Po 10 latach Generałowie trzech armii ponownie powrócą na pole walki.

Na obecną chwilę, tylko tyle wiadomo o jej fabule:

„Światowi przywódcy, politycy i aktywiści, którzy zjechali się z różnych zakątków globu na konferencję mającą położyć kres terroryzmowi… giną w zamachu bombowym. Państwa pozbawione swoich konstytucyjnych przywódców pogrążone zostają w chaosie. Do głosu dochodzą dowódcy wojsk, gdyż tylko oni pozostali na placu tej globalnej bitwy” (za gram.pl)


Wiadomo już z grubsza, co ta strategia będzie oferować:

All-Out-War – Przejmij kontrolę nad trzema unikalnymi frakcjami rywalizującymi o zasoby, budując swoją bazę i prowadząc wielkie dywizje i czołgów, żołnierzy i sił powietrznych.

Poczucie realizmu – Technologia Frostbite 2 pozwoli pokazać konflikt na epicką skalę. Niesamowicie szczegółowo jednostki i środowisko, dynamiczna fizyka obiektów oraz piękne efekty wizualne pokażą bitwę w niespotykanej dotąd skale realizmu bliskiej prawdziwej wojnie bez konsekwencji.

Nowe drogi do zdominowania lub sprzymierzenia się ze swoimi przyjaciółmi – Zagraj ze swoimi przyjaciółmi w tryby takie jak klasyczny deathmatch lub zupełnie nowe tryby rozgrywki przeznaczonych zarówno do współpracy jak i rywalizacji

Ekscytująca kampania – Dowódź wojnę z terroryzmem w elektryzującej kampanii dla pojedynczego gracza. Poznaj dramatyczną historię z różnych perspektyw – Od heroicznego Generała po szalonego terrorystę – tocząc taktyczną walkę z wrogiem.

Stale rozwijające się doświadczenie Rozserz grą za pomocą różnych materiałów do pobrania. Od map, jednostek po nowe frakcje, kampanie i więcej. Walka przeciwko terroryzmowi jest głębsza niż zwykle.

Oficjalna strona serii Commend and Conquer

Teraz trochę gorszych wiadomości:

> premiera dopiero w 2013,

> wykorzystany silnik  Frostbite 2 (znany ze strzelanki Battlefield 3) oznacza duże wymagania sprzętowe (będzie jednak czas na jego wymianę/ulepszenie, a ci, którzy posiadają bardzo szybkie łącze internetowe, nie będą musieli się tym przejmować, ponieważ prawie na pewno ten rts będzie dostępny w usłudze OnLive),

> nie wiadomo czy BioWare uda się stworzyć odsłonę godną pierwowzoru (patrząc na dotychczasowe gry tego developera, jest to możliwe),

> należy się nastawić na płatne dodatki (DLC) i brak przez długi czas modów, których mnogość jest siłą  C&C: Generals,

> Origin, sklep EA ze swoimi szpiegowskimi zapędami i nieprzyjaznym traktowaniem klientów (m.in. on-line pass).

Reklamy
Komentarze
  1. Onibe pisze:

    ciekawe czy będzie nacisk na kampanię single player czy pójdą stricte w stronę sieciówki…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s